0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
بازی انفجار
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار مونتی کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
International Clubs
UEFA Europa League, Knockout stage
FC Inter Milano
-
-
Getafe CF
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Manchester United FC
-
-
LASK
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
FC Shakhtar Donetsk
-
-
VfL Wolfsburg
inprogress
۲۱:۲۵
FC Copenhagen
-
-
Istanbul Basaksehir FK
inprogress
۲۱:۲۵
Sweden
Allsvenskan
Malmo FF
-
-
Helsingborgs IF
inprogress
۲۱:۳۰
Hammarby IF
-
-
Falkenbergs FF
inprogress
۲۱:۳۰
Varbergs Bois FC
-
-
Djurgardens IF
inprogress
۲۱:۳۰
Norway
Eliteserien
Molde FK
-
-
IK Start
inprogress
۲۱:۳۰
Serbia
Superliga
FK Crvena Zvezda
-
-
FK Radnicki Nis
inprogress
۲۱:۳۰
FK Novi Pazar
۳
۲
FK Partizan
Finished
۱۹:۳۰
FK Indjija
۰
۱
FK Vozdovac
Finished
۱۹:۳۰
FK Rad
-
-
FK Tsc Backa Topola
inprogress
۲۱:۳۰
FK Radnik Surdulica
-
-
FK Mladost Lucani
inprogress
۲۱:۳۰
FK Vojvodina
-
-
FK Cukaricki
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
FK Javor Ivanjica
-
-
FK Napredak Krusevac
inprogress
۲۱:۳۰
FK Metalac Gornji Milanovac
-
-
FK Macva Sabac
inprogress
۲۱:۳۰
FK Zlatibor Cajetina
-
-
FK Proleter Novi Sad
inprogress
۲۱:۳۰
OFK Backa Palanka
-
-
FK Spartak Subotica
inprogress
۲۱:۳۰
Saudi Arabia
Saudi Professional League
AL Nassr FC
-
-
AL Hilal (KSA)
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
AL Wehda FC
-
-
AL Shabab FC (KSA)
inprogress
۲۱:۰۰
AL Adalh FC
-
-
AL Ettifaq FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Australia
A-League
Wellington Phoenix FC
۱
۱
Brisbane Roar FC
Finished
۱۲:۳۰
Switzerland
Schweizer Cup
FC Winterthur
-
-
FC Bavois
inprogress
۲۰:۳۰
Japan
J. League Cup, Group A
Kashima Antlers
۲
۳
Kawasaki Frontale
Finished
۱۴:۳۰
Shimizu S-Pulse
۰
۳
Nagoya Grampus
Finished
۱۴:۳۰
International Clubs
Club Friendly Games
Paris Saint Germain FC
-
-
FC Sochaux-Montbeliard
inprogress
۲۱:۳۰
FK Banik Most-Sous
-
-
FK Usti Nad Labem
inprogress
۲۰:۳۰
1.fc Monheim
-
-
Rather SV
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
FC Chambly Oise
۰
۱
Stade Lavallois Mayenne FC
Finished
۱۹:۳۰
SK Slovan Bratislava
۱
۱
FC Fastav Zlin
Finished
۱۹:۳۰
FC Volendam
-
-
Rkav Volendam
inprogress
۲۰:۳۰
Jagiellonia Bialystok
-
-
Znicz Pruszkow
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Podbeskidzie Bielsko-Biala
-
-
Hutnik Krakow
inprogress
۲۰:۳۰
Gerasd. Stammersd.
-
-
SC Lassee
inprogress
۲۰:۳۰
Wisla Krakow
۴
۲
Stal Mielec
Finished
۱۴:۳۰
SK Zapy
-
-
FK Meteor Prague VIII
inprogress
۲۰:۳۰
VfR 1921 Aalen
-
-
FC Augsburg II
Finished
۱۸:۳۰
FK Sloboda Uzice
-
-
Fk Mladost Gat Novi Sad
Finished
۱۹:۰۰
Doxa Katokopias
-
-
Olympiakos Nicosia
Finished
۱۹:۳۰
GFK Tikvesh 1930
-
-
KF Gostivar
inprogress
۲۰:۰۰
FC Koper
۰
۲
Ferencvarosi TC
Finished
۱۹:۳۰
Ujpest FC
-
-
Kisvarda FC
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FK Prepere
-
-
FC Hradec Kralove
inprogress
۲۰:۰۰
FK Varnsdorf
-
-
FC Oberlausitz Neugersdorf
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
FK Dinamo Vranje
-
-
Radan Lebane
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
FK Jedinstvo Stara Pazova
-
-
FK Radnicki Sremska Mitrovica
inprogress
۲۰:۳۰
NK Dugopolje
-
-
NK Omis
inprogress
۲۰:۳۰
NK Maribor
-
-
Stade Reims
inprogress
۲۰:۳۰
Tsu Oberganserndorf
-
-
Gersthofer SV
inprogress
۲۱:۰۰
Tsv Michelbach
-
-
TuS Erndtebruck 1895
inprogress
۲۱:۰۰
Chateaubriant
-
-
Nantes 2
inprogress
۲۱:۳۰
FC Giessen 1927 Teutonia 1900 VfB
-
-
Fc Cleeberg
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
SV Sankt Margarethen
-
-
FC Mauerwerk
inprogress
۲۱:۳۰
VfB Homberg
-
-
1 FC Kleve
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Usv Weindorf St Anna Am Aigen Ii
-
-
Su Straden
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Raq Mons
-
-
FC Tubize
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Usv Weindorf St Anna Am Aigen Ii
-
-
SU Straden II
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Yeg Hassel 1993
-
-
Sv Rot-weiss Mulheim
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
US Quevilly Rouen II
-
-
Romilly Pont Saint Pierre Fc
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Spvgg Sterkrade-nord
-
-
Tus Fichte Lintfort
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Japan
J. League Cup, Group D
Kashiwa Reysol
۱
۰
Shonan Bellmare
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Oita Trinita
۱
۱
Gamba Osaka
Finished
۱۴:۳۰
Finland
Veikkausliiga
IFK Mariehamn
-
-
FC Inter Turku
inprogress
۲۰:۰۰
Tampereen Ilves
-
-
Rovaniemen Palloseura
inprogress
۲۰:۰۰
FC Haka Valkeakoski
-
-
Hifk
inprogress
۲۰:۰۰
Seinajoen JK
-
-
Kuopion Palloseura
inprogress
۲۰:۰۰
Finland
Ykkonen
FC Ktp Kotka
-
-
Mypa Myllykoski
inprogress
۲۰:۰۰
KPV Kokkola
-
-
SJK Akatemia
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
AC Kajaani
-
-
AC Oulu
inprogress
۲۰:۰۰
FF Jaro
-
-
Vaasan Palloseura
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Brazil
Pernambucano, Serie A1, Relegation Round
SC Recife PE
-
-
Petrolina PE
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Decisao PE
-
-
AAD Vitoria Tabocas PE
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Italy
Serie B, Promotion Playoffs
AS Cittadella
-
-
Frosinone Calcio
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Australia
Sunshine Coast Premier League Reserve
Woombye Snakes SC
۳
۲
Gympie United FC
Finished
۱۳:۰۰
Simulated Reality League
UEFA Europa League SRL
Manchester United FC Srl
۱
۲
LASK Srl
Finished
۱۷:۳۰
FC Inter Milano Srl
۰
۰
CF Getafe Srl
Finished
۱۷:۳۰
FC Copenhagen Srl
۲
۲
Istanbul Basaksehir FK Srl
Finished
۱۵:۳۰
FC Shakhtar Donetsk Srl
۰
۱
VfL Wolfsburg Srl
Finished
۱۵:۳۰
Romania
Liga 1, Relegation round
AFC Hermannstadt
۲
۲
CSM Politehnica Iasi
Finished
۱۸:۳۰
FC Chindia Targoviste
۲
۰
FC Voluntari
Finished
۱۸:۳۰
ACS Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
۱
۰
ACS FC Academica Clinceni
Finished
۱۸:۳۰
FC Dinamo Bucuresti 1948
۱
۱
FC Viitorul Constanta
Finished
۱۸:۳۰
Japan
J. League Cup, Group C
Sagan Tosu
۰
۱
Yokohama FC
Finished
۱۴:۳۰
Consadole Sapporo
۲
۱
Sanfrecce Hiroshima
Finished
۱۴:۳۰
China
Chinese Super League
Henan Jianye
۱
۱
Guangzhou R&f FC
Finished
۱۶:۳۰
Shandong Luneng
۰
۱
Shanghai Shenhua
Finished
۱۴:۳۰
Croatia
1. HNL Relegation/Promotion
NK Istra 1961
-
-
HNK Orijent 1919
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Japan
J. League Cup, Group B
Cerezo Osaka
۱
۰
Urawa Red Diamonds
Finished
۱۴:۳۰
Brazil
Paulista, Serie A1, Trofeu do Interior, Playoffs
Red Bull Bragantino SP
۱
۰
Guarani FC SP
Finished
۰۳:۳۰
Mongolia
First League
Khan-uul
۰
۴
Khoromkhon FC
Finished
۱۲:۳۰
Khovd Western
۱
۳
Dmu
Finished
۱۵:۳۰
Australia
Sunshine Coast Premier League
Woombye Snakes SC
۲
۱
Gympie United FC
Finished
۱۵:۰۰
Hungary
NB II
Dorogi FC
-
-
Soroksar SC
inprogress
۲۰:۰۰
ETO FC Gyor
-
-
Kaposvari Rakoczi FC
inprogress
۲۱:۳۰
Budaorsi SC
-
-
BFC Siofok
inprogress
۲۰:۰۰
Aqvital FC Csakvar
-
-
Szeged-Grosics Akademia
inprogress
۲۱:۳۰
FC Ajka
-
-
Kazincbarcikai SC
inprogress
۲۱:۳۰
Brazil
Copa do Nordeste, Knockout stage
EC Bahia BA
۰
۱
Ceara SC CE
Finished
۰۵:۰۰
Slovakia
Slovensky Pohar
SK Sasova
-
-
FK Salkova
inprogress
۲۰:۳۰
Russia
Zone Golden Ring
Sdyusshor Vologda
۰
۰
Tekstilschik-m Ivanovo
Finished
۱۵:۲۵
Shinnik-M Yaroslavl
-
-
Spartak Kostroma
inprogress
۱۸:۰۰
Slovakia
3. Liga
Bardejovska
-
-
MFK Snina
Finished
۱۹:۰۰
Tj Mladost Kalsa
-
-
MFK Vranov Nad Toplou
Finished
۱۹:۰۰
1. FC Tatran Presov
-
-
Slovan Giraltovce
Finished
۱۹:۰۰
Australia
Brisbane Premier League Reserve
Centenary Stormers
۳
۲
Caboolture
Finished
۱۴:۰۰
Finland Amateur
3 Division West Group A
Vg-62 Naantali
-
-
Peimari Utd
inprogress
۲۰:۰۰
Brazil
Campeonato Paraibano, Playoffs
Campinense PB
۰
۰
Sousa EC PB
Finished
۰۳:۴۵
Romania
Liga III, Playoff
AFC Progresul 1944 Spartac
-
-
CSM Slatina
Finished
۱۹:۳۰
Cso Siretul Dolhasca
-
-
CS Unirea Mircesti
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
CSO Plopeni
-
-
Acsm Oltenita
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
FCM Baia Mare
-
-
Asf Comuna Recea
Finished
۱۹:۳۰
Estonia
Small Cup
FC Aksi Wolves
-
-
FC Tallinna Wolves
inprogress
۲۰:۳۰
Viimsi Lovid
-
-
Rummu Dynamo
inprogress
۲۰:۳۰
Pohja-Sakala
-
-
Team Helm
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Morocco
Botola
Moghreb Athletic De Tetouan
-
-
Raja Casablanca Athletic
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Moldova
Divizia Nationala
FC Milsami
۱
۰
FC Dinamo Auto
Finished
۱۹:۳۰
FC Sheriff Tiraspol
-
-
CS Petrocub Hincesti
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Croatia
First League Women
Znk Katarina Zrinski
-
-
Znk Neretva
inprogress
۲۰:۳۰
Viktorija
-
-
Znk Lepoglava
inprogress
۲۰:۳۰
Znk Dinamo
-
-
Znk Osijek
inprogress
۲۱:۰۰
Znk Split
-
-
Znk Agram
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Brazil
Mineiro, Modulo I, Playoffs
Tombense FC MG
-
-
AA Caldense MG
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Simulated Reality League
Copa Libertadores Playoffs SRL
LDU Quito Srl
۱
۰
Racing Club Avellaneda Srl
Finished
۰۵:۰۰
Kazakhstan
Premier League
Kaisar Kyzylorda
-
-
FC Astana
Cancelled
۱۶:۳۰
FK Kaspyi Aktau
-
-
Taraz
Cancelled
۱۶:۳۰
Tobol Kostanay
-
-
Okzhetpes Kokshetau
Cancelled
۱۶:۳۰
FC Ordabasy
-
-
FC Kyzyl-Zhar SK
Cancelled
۱۶:۳۰
Zhetysu Taldykorgan
-
-
Shakhtyor Karagandy
Cancelled
۱۶:۳۰
Bhutan
Premier League
Ugyen Academy FC
-
-
High Quality United
Finished
۱۳:۳۰
Ukraine
Amateur Championship
FC Peremoga Dnipro
-
-
FC Vovchyansk
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Tanzania
Premier League, Women
Simba Queens Dar
-
-
Baobab Queens Dodoma
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Moldova
Cupa Moldova, Women
Agarista SS Anenii Noi
-
-
Pgu Ss4-Fc Alga
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
International Clubs
Club Friendly Games, Women
Stade De Reims
-
-
Znk Maribor
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Finland Amateur
3 Division South 2
Koips
-
-
Joki
inprogress
۲۱:۳۰
Ireland
Leinster Senior League, Senior Division
Portlaoise AFC
-
-
Drumcondra FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Tolka Rovers AFC
-
-
Collinstown
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Home Farm FC
-
-
Skerries Town FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Iceland
Urvalsdeild
Fjolnir
-
-
IA Akranes
Cancelled
۲۳:۴۵
FH Hafnarfjordur
-
-
Valur Reykjavik
Cancelled
۲۳:۴۵
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید